Radar zliczania osób TAC-B

System zasilania solarnego SensMax SPS20 do czujników radarowych TAC-B do zliczania osób i rowerów

Gotowy do użycia system zasilania solarnego do zewnętrznych czujników radarowych SensMax TAC-B 3D-WP i SensMax TAC-B 4G, wyposażony w panel solarny, inwerter, kable. Maksymalna moc wyjściowa 20 W, typ akumulatora LiFePO4, temperatura pracy -20°C do +65°C, wodoodporność IP67, czas zasilania czujnika 64-85 godzin bez światła słonecznego.

Zewnętrzny radar zliczający osoby SensMax TAC-B 4G z wbudowanym modemem

Zewnętrzny czujnik radarowy zliczający osoby z wbudowanym modemem 4G. Liczenie pieszych i rowerzystów w czasie rzeczywistym. Zaprojektowany do pracy w każdych warunkach pogodowych i świetlnych. Powierzchnia liczenia do 100 metrów kwadratowych z maksymalnie 5 liniami lub strefami liczenia.

Zewnętrzny radar zliczający osoby SensMax TAC-B 3D-WP

Zewnętrzny czujnik radaru do zliczania osób w czasie rzeczywistym. Czujnik działa w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Może zliczać zarówno pieszych, jak i rowerzystów na obszarze do 100 metrów kwadratowych, wykorzystując wiele linii i stref zliczania.

Czujnik zliczający osoby SensMax TAC-B 3D-W

Licznik osób w czasie rzeczywistym typu radarowego przekazujący statystyki do serwera poprzez połączenie WiFi. Czujnik obsługujący wiele linii i stref zliczających w obszarze detekcji 100 metrów kwadratowych.

 
Poproś o więcej informacji