System zdalnego monitorowania

Jak obniżyć koszty ogrzewania?
Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? System zdalnego monitorowania temperatury SensMax SensGuard może Ci pomóc!
Magazyny | Składy
System monitorowania SensMax pozwala na automatyzację kontroli temperatury i wilgotności w magazynach i składach produktów w celu obniżenia kosztów ogrzewania i wentylacji, a także kontroli parametrów środowiska przechowywania produktów i urządzeń.
Szklarnie | Rolnictwo
System monitorowania temperatury i wilgotności w szklarniach pomaga śledzić wszelkie wahania temperatury i wilgotności online oraz powiadamia o przekroczeniu dozwolonego zakresu mierzonych parametrów.
Sklepy spożywcze | Zamrażarki
System zdalnego monitorowania temperatury SensMax SensGuard pomaga zautomatyzować kontrolę temperatury w urządzeniach chłodniczych, mrożących i piekarniczych. Jest to system monitorowania temperatury online z powiadomieniami alarmowymi, gdy temperatura przekroczy dozwolony zakres i różnorodnymi zautomatyzowanymi raportami do użytku wewnętrznego i spełnienia wymogów prawnych.
Serwerownie | Centra danych
System zdalnego monitorowania temperatury i wilgotności przeznaczony do kontrolowania warunków w serwerowniach pozwala śledzić online wszelkie wahania temperatury i wilgotności, a także otrzymywać powiadomienia na e-mail lub telefon komórkowy, jeśli kontrolowane parametry przekroczą określony zakres.
Apteki | Laboratoria
System zdalnego monitorowania temperatury dla aptek i magazynów farmaceutycznych dostarcza szczegółowych informacji o temperaturze i wilgotności przechowywania produktów medycznych. Użytkownik jest natychmiast powiadamiany, gdy któryś z kontrolowanych parametrów przekroczy dopuszczalne zakresy.
COWiG | Biurowce
System monitorowania temperatury i wilgotności COWiG pozwala na kontrolę parametrów otoczenia w budynku w czasie rzeczywistym. Pomaga utrzymać optymalny poziom temperatury i wilgotności powietrza oraz obniżyć koszty energii elektrycznej.
Inteligentne budynki | Centra handlowe
System monitorowania temperatury i wilgotności w inteligentnych budynkach pomaga usprawnić zarządzanie obiektem i obniżyć koszty jego eksploatacji. Utrzymanie zdrowego środowiska w inteligentnym budynku zwiększa doświadczenie użytkowników i poprawia codzienne funkcjonowanie ludzi.
Galerie sztuki | Muzea
Niezwykle istotne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności dla każdego cennego i zabytkowego obiektu lub obrazu. Automatyczny system pomiaru temperatury i wilgotności SensGuard pomaga śledzić optymalne parametry temperatury i wilgotności w muzeach lub galeriach sztuki. Bezprzewodowe i niewielkich rozmiarów czujniki o eleganckim wyglądzie są bardzo łatwe do zainstalowania przy dowolnym dziele sztuki.
Niezamieszkałe nieruchomości
System monitorowania temperatury dla wolnych nieruchomości, aby uniknąć zamarznięcia rur zimą i przegrzania latem. Otrzymuj powiadomienia, zanim wystąpią kosztowne szkody.
Szkoły | Obiekty użytności publicznej
System monitoringu temperatury i wilgotności w szkołach i budynkach użyteczności publicznej pomaga w utrzymaniu zdrowego środowiska i poprawie codziennego życia ludzi.
 
Poproś o więcej informacji