Szlaki | Zliczanie osób na szlakach pieszych i rowerowych
Czujnik SensMax TAC-B 4G i system zasilania słonecznego SPS20 przeznaczone do zliczania osób na szlakach pieszych i rowerowych w obszarach poza dostępem do sieci. Optymalizacja zarządzania szlakami, poprawa doświadczeń odwiedzających i planowanie prac konserwacyjnych lub porządkowych.
Miasto | Zliczanie osób na przystankach autobusowych
Optymalizacja transportu publicznego w mieście poprzez dokładne zliczanie osób na przystankach autobusowych za pomocą radaru SensMax TAC-B 4G i systemu zasilania słonecznego SPS20. Poprawa komfortu pasażerów, lepsze planowanie tras i podejmowanie decyzji opartych na danych w celu inteligentnego planowania komunikacji miejskiej.
Na zewnątrz | Zliczanie osób i rowerów na ulicach inteligentnych miast
Radar SensMax TAC-B 4G i system zasilania słonecznego SPS20 zapewniają dokładne zliczanie osób i rowerów na ulicach inteligentnych miast. System zliczania osób wykorzystuje zaawansowaną technologię radarową mmWave do liczenia osób i rowerów w czasie rzeczywistym, a system zasilania słonecznego zapewnia niezawodne działanie w odległych lokalizacjach. Taki system pozwala poprawić doświadczenia pieszych i rowerzystów, zrozumieć statystyki ruchu pieszego i zaplanować prace konserwacyjne lub porządkowe.
Ulice | Inteligentne zliczanie przepływu osób w mieście
Radar zliczający osoby jest przeznaczony do zliczania pieszych na ulicach. Szeroki obszar wykrywania osób do 100 metrów kwadratowych pozwala wychwycić pieszych i rowerzystów, sortując ich według prędkości poruszania się. Czujnik zliczający osoby działa w każdych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, mgła, śnieg oraz o każdej porze dnia w dowolnych warunkach oświetleniowych - w pełnym słońcu lub w całkowitej ciemności.
Na zewnątrz | Zliczenie osób w parkach
Radar zliczający osoby pasuje do większości projektów zliczania pieszych na zewnątrz. Obszar zliczania osób to do 100 metrów kwadratowych przy kącie 120 stopni. Jest to korzystne przy zliczaniu pieszych przy szerokich wejściach lub nawet na otwartej przestrzeni. Czujnik działa w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w ciemności, mgle i deszczu. Montaż na ścianie bocznej lub słupie wewnątrz solidnej plastikowej puszki umożliwia różnorodne opcje instalacji.
Sklepy | Zliczanie osób w czasie rzeczywistym
Rozwiązanie do zliczania osób w czasie rzeczywistym z wieloma liniami i strefami zliczania oferuje sklepom szereg korzyści. Za pomocą jednego czujnika można zliczać wchodzących i wychodzących odwiedzających, zliczać obłożenie w poszczególnych strefach lub w całym sklepie. Łatwa instalacja, szeroki obszar detekcji, zliczanie osób bez konieczności maskowania oraz niezależność od poziomu oświetlenia sprawiają, że czujnik SensMax TAC-B to prawdopodobnie najlepszy wybór pod względem ceny i wydajności do sklepów.
Centra handlowe | Monitorowanie obłożenia w czasie rzeczywistym
Radar zliczania osób dysponuje szerokim obszarem zliczania osób i może być instalowany przy szerokich wejściach, które zazwyczaj występują w centrach handlowych, więc do pokrycia wejścia potrzeba mniej czujników. Montaż na ścianie bocznej lub pod kątem na suficie zapewnia bardziej elastyczne opcje instalacji. Raporty o obłożeniu w czasie rzeczywistym pomagają śledzić liczbę gości w środku.
System zliczania osób w centrach handlowych i inteligentnych budynkach
Rozwiązanie do zliczania osób pozwoli Ci wykryć trendy odwiedzin, zliczyć osoby w poszczególnych częściach centrum handlowego i na poszczególnych piętrach, określić liczbę odwiedzających w poszczególnych obszarach budynku w trybie czasu rzeczywistego, a także sprawdzić historię obłożenia w 5-minutowych przedziałach czasowych lub na sekundę w przypadku eksportu surowych danych.
Zliczanie osób w czasie rzeczywistym z raportowaniem online
System zliczania osób w czasie rzeczywistym pomaga monitorować obłożenie w sklepach i galerii handlowych. Pokazuje statystyki ruchu osób w czasie rzeczywistym w ramach scentralizowanego systemu raportowania online. Pozwala sprawdzić, ile osób znajduje się na terenie obiektu i jaki jest poziom obłożenia lub ograniczyć kolejne wchodzące osoby, aby zachować dystans społeczny.
System zliczania osób dla sklepów
Liczniki osób dla sklepów pomagają określić liczbę potencjalnych klientów odwiedzających Twoje sklepy. Łatwy do zainstalowania system zliczania klientów ze scentralizowanym raportowaniem i importem danych finansowych z POS-ów w celu śledzenia konwersji klientów. System zliczania klientów najlepiej sprawdza się w przypadku sklepów stacjonarnych.
Zewnętrzne liczniki osób dla obszarów bez prądu
Zewnętrzny system zliczania pieszych dla parków, obiektów rekreacyjnych i szlaków pomaga określić liczbę osób odwiedzających miejsce publiczne, a także śledzić trendy odwiedzin. Zewnętrzny system zliczania pieszych pomaga zaplanować pracę personelu i czynności konserwacyjne oraz dostarcza informacji do wniosków o dotacje i kalkulacji inwestycji.
System zliczania osób w toaletach
System zliczania osób w toaletach publicznych pozwala wykryć trendy odwiedzin i zaplanować pracę personelu sprzątającego w zależności od stopnia obłożenia. Bezprzewodowe czujniki są elementem umożliwiającym instalację systemu zliczania osób w dowolnej lokalizacji wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
System zliczania osób dla muzeów i bibliotek
System zliczania odwiedzających SensMax pozwala na rejestrowanie ilości osób odwiedzających bibliotekę lub muzeum, jak również na określenie tendencji w zakresie obłożenia pomieszczeń. System zliczania osób pomaga zrozumieć, w jaki sposób ludzie korzystają z obiektów, a także zapewnia dokładne zliczanie osób dla celów finansowania.
Zliczanie osób w salach konferencyjnych
Liczniki osób do sal konferencyjnych to przydatne narzędzie do zarządzania powierzchnią biurową. System zliczania osób pokazuje wykorzystanie pomieszczeń i trendy obłożenia, np. ile osób zajmowało salę, jak często i o której godzinie. Zarządzający obiektami mogą wykorzystać te statystyki do śledzenia, czy sale konferencyjne są wykorzystywane efektywnie.
System ankietowania klientów w sklepach
System badania satysfakcji klientów SensMax umożliwia zbieranie informacji zwrotnych od klientów na temat jakości usług lub produktów firmy. Dane z badania satysfakcji klientów pomagają w doskonaleniu procesów, jakości usług i doświadczeń użytkowników, dzięki czemu klienci są bardziej zadowoleni. System zapewnia automatyczne obliczanie Wskaźnika Rekomendacji Netto (Net Promoter Score).
Jak obniżyć koszty ogrzewania?
Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? System zdalnego monitorowania temperatury SensMax SensGuard może Ci pomóc!
Czujnik radarowy zliczający osoby vs czujnik wideo - porównanie
Jak wybrać system zliczania osób: Czujniki radarowe, kamery 2D/3D, czujniki ToF. Plusy i minusy. Jakie są kluczowe różnice w tych technologiach? Porównanie różnych technologii zliczania osób: kamera 2D/3D, ToF, czujnik radarowy.
System ankietowania klientów dla szpitali i organizacji ochrony zdrowia
System badania satysfakcji klientów SensMax pomaga uzyskać informację zwrotną na temat jakości usług od pacjentów i odwiedzających szpitale. Pomiar poziomu satysfakcji odwiedzających i klientów pomaga poprawić jakość usług w placówkach służby zdrowia.
SensMax TAC-B mmWave Radarowy czujnik do liczenia osób
Dokładnie mierz ruch odwiedzających, optymalizuj koszty wynagrodzeń, odkrywaj nowe cele marketingowe i utracone szanse sprzedaży, zwiększaj współczynniki konwersji sprzedaży. System liczenia osób SensMax oferuje najbardziej zaawansowaną i dokładną platformę obłożenia bez naruszania prywatności.
System ankietowania gości w toaletach
System ankietowania gości SensMax pomaga uzyskać opinie gości na temat czystości w toaletach. System ten pozwala podnieść jakość usług i doświadczeń klientów.
Magazyny | Składy
System monitorowania SensMax pozwala na automatyzację kontroli temperatury i wilgotności w magazynach i składach produktów w celu obniżenia kosztów ogrzewania i wentylacji, a także kontroli parametrów środowiska przechowywania produktów i urządzeń.
Szklarnie | Rolnictwo
System monitorowania temperatury i wilgotności w szklarniach pomaga śledzić wszelkie wahania temperatury i wilgotności online oraz powiadamia o przekroczeniu dozwolonego zakresu mierzonych parametrów.
Sklepy spożywcze | Zamrażarki
System zdalnego monitorowania temperatury SensMax SensGuard pomaga zautomatyzować kontrolę temperatury w urządzeniach chłodniczych, mrożących i piekarniczych. Jest to system monitorowania temperatury online z powiadomieniami alarmowymi, gdy temperatura przekroczy dozwolony zakres i różnorodnymi zautomatyzowanymi raportami do użytku wewnętrznego i spełnienia wymogów prawnych.
Serwerownie | Centra danych
System zdalnego monitorowania temperatury i wilgotności przeznaczony do kontrolowania warunków w serwerowniach pozwala śledzić online wszelkie wahania temperatury i wilgotności, a także otrzymywać powiadomienia na e-mail lub telefon komórkowy, jeśli kontrolowane parametry przekroczą określony zakres.
Apteki | Laboratoria
System zdalnego monitorowania temperatury dla aptek i magazynów farmaceutycznych dostarcza szczegółowych informacji o temperaturze i wilgotności przechowywania produktów medycznych. Użytkownik jest natychmiast powiadamiany, gdy któryś z kontrolowanych parametrów przekroczy dopuszczalne zakresy.
COWiG | Biurowce
System monitorowania temperatury i wilgotności COWiG pozwala na kontrolę parametrów otoczenia w budynku w czasie rzeczywistym. Pomaga utrzymać optymalny poziom temperatury i wilgotności powietrza oraz obniżyć koszty energii elektrycznej.
Inteligentne budynki | Centra handlowe
System monitorowania temperatury i wilgotności w inteligentnych budynkach pomaga usprawnić zarządzanie obiektem i obniżyć koszty jego eksploatacji. Utrzymanie zdrowego środowiska w inteligentnym budynku zwiększa doświadczenie użytkowników i poprawia codzienne funkcjonowanie ludzi.
Galerie sztuki | Muzea
Niezwykle istotne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności dla każdego cennego i zabytkowego obiektu lub obrazu. Automatyczny system pomiaru temperatury i wilgotności SensGuard pomaga śledzić optymalne parametry temperatury i wilgotności w muzeach lub galeriach sztuki. Bezprzewodowe i niewielkich rozmiarów czujniki o eleganckim wyglądzie są bardzo łatwe do zainstalowania przy dowolnym dziele sztuki.
Niezamieszkałe nieruchomości
System monitorowania temperatury dla wolnych nieruchomości, aby uniknąć zamarznięcia rur zimą i przegrzania latem. Otrzymuj powiadomienia, zanim wystąpią kosztowne szkody.
Szkoły | Obiekty użytności publicznej
System monitoringu temperatury i wilgotności w szkołach i budynkach użyteczności publicznej pomaga w utrzymaniu zdrowego środowiska i poprawie codziennego życia ludzi.
 Bezprzewodowy system alarmowy do witryn
System bezpieczeństwa sklepu przeznaczony jest do ochrony zapasów w witrynach wystawowych. Małe i elegancko wyglądające bezprzewodowe czujniki bezpieczeństwa mają wyjątkowo długą żywotność baterii do 5 lat. System ochrony handlu detalicznego informuje personel sklepu o nieautoryzowanym otwarciu okna wystawowego za pomocą głośnego alarmu dźwiękowego 90dB.
Bezprzewodowy system alarmowy ochrony dzieł sztuki
System zabezpieczeń muzeum SensGuard przeznaczony jest dla muzeów i galerii sztuki do ochrony dzieł sztuki przed nieuprawnionym dostępem. Bezprzewodowy system alarmowy charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i eleganckim wyglądem bezprzewodowych czujników alarmowych, które są proste w instalacji bez konieczności wykonywania prac montażowych i okablowania. Nieautoryzowany dostęp do chronionego obiektu spowoduje uruchomienie alarmu.
 
Poproś o więcej informacji