Systemy liczenia osób

System zliczania osób w centrach handlowych i inteligentnych budynkach
Rozwiązanie do zliczania osób pozwoli Ci wykryć trendy odwiedzin, zliczyć osoby w poszczególnych częściach centrum handlowego i na poszczególnych piętrach, określić liczbę odwiedzających w poszczególnych obszarach budynku w trybie czasu rzeczywistego, a także sprawdzić historię obłożenia w 5-minutowych przedziałach czasowych lub na sekundę w przypadku eksportu surowych danych.
Zliczanie osób w czasie rzeczywistym z raportowaniem online
System zliczania osób w czasie rzeczywistym pomaga monitorować obłożenie w sklepach i galerii handlowych. Pokazuje statystyki ruchu osób w czasie rzeczywistym w ramach scentralizowanego systemu raportowania online. Pozwala sprawdzić, ile osób znajduje się na terenie obiektu i jaki jest poziom obłożenia lub ograniczyć kolejne wchodzące osoby, aby zachować dystans społeczny.
System zliczania osób dla sklepów
Liczniki osób dla sklepów pomagają określić liczbę potencjalnych klientów odwiedzających Twoje sklepy. Łatwy do zainstalowania system zliczania klientów ze scentralizowanym raportowaniem i importem danych finansowych z POS-ów w celu śledzenia konwersji klientów. System zliczania klientów najlepiej sprawdza się w przypadku sklepów stacjonarnych.
Zewnętrzne liczniki osób dla obszarów bez prądu
Zewnętrzny system zliczania pieszych dla parków, obiektów rekreacyjnych i szlaków pomaga określić liczbę osób odwiedzających miejsce publiczne, a także śledzić trendy odwiedzin. Zewnętrzny system zliczania pieszych pomaga zaplanować pracę personelu i czynności konserwacyjne oraz dostarcza informacji do wniosków o dotacje i kalkulacji inwestycji.
System zliczania osób w toaletach
System zliczania osób w toaletach publicznych pozwala wykryć trendy odwiedzin i zaplanować pracę personelu sprzątającego w zależności od stopnia obłożenia. Bezprzewodowe czujniki są elementem umożliwiającym instalację systemu zliczania osób w dowolnej lokalizacji wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
System zliczania osób dla muzeów i bibliotek
System zliczania odwiedzających SensMax pozwala na rejestrowanie ilości osób odwiedzających bibliotekę lub muzeum, jak również na określenie tendencji w zakresie obłożenia pomieszczeń. System zliczania osób pomaga zrozumieć, w jaki sposób ludzie korzystają z obiektów, a także zapewnia dokładne zliczanie osób dla celów finansowania.
Zliczanie osób w salach konferencyjnych
Liczniki osób do sal konferencyjnych to przydatne narzędzie do zarządzania powierzchnią biurową. System zliczania osób pokazuje wykorzystanie pomieszczeń i trendy obłożenia, np. ile osób zajmowało salę, jak często i o której godzinie. Zarządzający obiektami mogą wykorzystać te statystyki do śledzenia, czy sale konferencyjne są wykorzystywane efektywnie.
 
Poproś o więcej informacji