System zliczania osób w toaletach

System zliczania osób w toaletach publicznych pozwala wykryć trendy odwiedzin i zaplanować pracę personelu sprzątającego w zależności od stopnia obłożenia. Bezprzewodowe czujniki są elementem umożliwiającym instalację systemu zliczania osób w dowolnej lokalizacji wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
Raportowanie w chmurze
Raportowanie w chmurze
Platforma raportowania online z gotowymi raportami. Eksportuj dane do dowolnego oprogramowania innej firmy.
Funkcja znacznika czasu
Funkcja znacznika czasu
Statystyki odwiedzających dostarczane na 5-minutowe przedziały czasowe lub w statystykach na sekundę w formacie nieprzetworzonych danych, który pomaga obliczyć pewne trendy obłożenia lokali.
Automatyczne powiadomienia
Automatyczne powiadomienia
Otrzymuj powiadomienia, jeśli liczba odwiedzających osiągnęła określoną kwotę.
Bezprzewodowe urządzenia
Bezprzewodowe urządzenia
Oszczędź czas i pieniądze, instalując bezprzewodowe czujniki zliczające osoby, które nie wymagają żadnych prac okablowania.
Zgodny z prywatnością
Zgodny z prywatnością
Czujnik jest w 100% zgodny z RODO/Prywatnością i wykrywa ludzi bez ich filmowania.

Opis systemu zliczania osób w toaletach

Rozwiązanie do zliczania osób w toaletach pomaga zobaczyć statystyki obłożenia i trendy dotyczące toalet w galeriach handlowych, na lotniskach, w inteligentnych budynkach i w każdej innej lokalizacji publicznej. Zliczanie osób w toaletach jest pomocne w dostosowywaniu harmonogramu pracy personelu sprzątającego zgodnie z trendami obłożenia. Szczegółowe informacje o ruchu osób na godzinę, dzień, tydzień lub miesiąc dają możliwość dokładniejszego planowania pracy personelu sprzątającego i oszczędzania zasobów godzin pracy. Możesz ustawić automatyczne powiadomienia e-mail dla personelu sprzątającego, gdy liczba odwiedzających osiągnie określoną wartość. 

System zliczania osób pomaga określić najbardziej popularne lokalizacje i szczegółowe trendy obłożenia. System pomaga zaplanować pracę personelu sprzątającego w zależności od liczby odwiedzających indywidualnie dla każdej lokalizacji. Niektóre miejsca nie wymagają sprzątania w takim stopniu jak dotychczas, a inne mogą wymagać częstszego sprzątania ze względu na dużą liczbę odwiedzających. Możesz wybrać odpowiednie rozwiązanie zgodnie z wymaganiami projektu z automatycznym dostarczaniem danych na serwer w czasie rzeczywistym w 5 minutowych przedziałach czasowych z opcją eksportu sekundowych statystyk w surowej bazie danych lub godzinowych aktualizacji statystyk. Dla obszarów bez dostępu do energii elektrycznej przewidziano zewnętrzne bezprzewodowe liczniki osób z rozszerzoną pamięcią do 250 dni danych godzinowych, wymagające jednak ręcznego odczytu danych.   

 

bezprzewodowe liczniki osób do toalet

 

Do tego rozwiązania można zastosować kilka kombinacji urządzeń

Dwukierunkowe czujniki mmWave w czasie rzeczywistym

SensMax TAC-B

Dwukierunkowe czujniki podczerwieni działające w czasie rzeczywistym

SensMax D3 TIMESTAMP (modyfikacje LR lub SLR)

Czujniki dwukierunkowe

SensMax D3 (modyfikacje LR lub SLR)

Jednokierunkowe czujniki podczerwieni

SensMax S1 (standard, LR, or SLR modifications)

Jak działa rozwiązanie do zliczania osób w toaletach

 

Jak działa rozwiązanie do zliczania osób w toaletach

 

Czujniki zliczające osoby w toaletach to urządzenia bezprzewodowe, które pracują na standardowych bateriach AA do 2 lat.  Czujniki bezprzewodowe zliczają statystyki odwiedzin przez 24/7 i dostarczają informacje statystyczne do centralnego serwera poprzez sieć LAN/Internet lub bramkę internetową WiFi. Najbardziej zaawansowana brama danych może obsłużyć do 30 czujników zliczających osoby w zasięgu 800m. 

Do wyboru są urządzenia z aktualizacją danych w czasie rzeczywistym lub aktualizacją co godzinę. Informacje statystyczne wyświetlane są w odstępach 5-minutowych lub godzinnych, możliwe jest również przeglądanie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych. Istnieje możliwość umieszczenia bezprzewodowych czujników zliczania osób w solidnej plastikowej obudowie, która jest wodoodporna i chroni czujniki przed wandalami.

 

Opcje oprogramowania do zliczania osób

Opcje oprogramowania do zliczania osób

 

<meta name="uuid" content="uuidOiQR3ctUHzFG" /><meta charset="utf-8" />

Do przetwarzania danych w różnych raportach można wykorzystać portal do raportowania w chmurze, z możliwością otrzymywania powiadomień za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS-ów, gdy liczba odwiedzających osiągnie określoną wartość. Narzędzie do raportowania w chmurze jest dostępne za pomocą standardowej przeglądarki internetowej. Jeśli potrzebujesz zainstalować oprogramowanie i przetwarzać dane lokalnie, jest to także możliwe. 

Lokalna instalacja oprogramowania daje możliwość uzyskania większej ilości raportów oraz zintegrowania danych z systemu zliczania osób SensMax z dowolnym oprogramowaniem raportującym innych firm. Eksport danych dostępny jest w formatach CSV, XML, MySQL, jak również eksport danych API z portalu raportowania w chmurze SensMax.

 

Urządzenia SensMax

Sprzęt zawarty w tym rozwiązaniu
 
Poproś o więcej informacji