Zewnętrzne liczniki osób dla obszarów bez prądu

Zewnętrzny system zliczania pieszych dla parków, obiektów rekreacyjnych i szlaków pomaga określić liczbę osób odwiedzających miejsce publiczne, a także śledzić trendy odwiedzin. Zewnętrzny system zliczania pieszych pomaga zaplanować pracę personelu i czynności konserwacyjne oraz dostarcza informacji do wniosków o dotacje i kalkulacji inwestycji.
Projekt na zewnątrz
Projekt na zewnątrz
Bezprzewodowe lady dla pieszych z wytrzymałą wodoodporną i antywandalową obudową.
Rozszerzona pamięć
Rozszerzona pamięć
Liczniki osób na zewnątrz mają wbudowaną pamięć do przechowywania statystyk ruchu pieszych do 250 dni.
Licznik kierunkowy
Licznik kierunkowy
Jednokierunkowe i dwukierunkowe algorytmy zliczania osób dla Twoich potrzeb.
Łatwa i bezprzewodowa instalacja
Łatwa i bezprzewodowa instalacja
Bezprzewodowe czujniki zewnętrzne zasilane bateriami i do ich instalacji nie są potrzebne żadne widełki okablowania.
Długa żywotność baterii
Długa żywotność baterii
Jednokierunkowe czujniki zliczania pieszych działają przy użyciu standardowych baterii AA przez okres do 2 lat, a dwukierunkowych czujników do 1 roku.

Opis zewnętrznego systemu liczenia pieszych

Zewnętrzny system zliczania pieszych pomaga śledzić trendy odwiedzin i rejestrować ilość pieszych w parkach, obiektach rekreacyjnych i na szlakach turystycznych. Statystyki odwiedzin z liczników pieszych są wykorzystywane do dostosowania harmonogramu pracy personelu do trendów obłożenia, jak również do dokładnego raportowania na potrzeby pozyskiwania funduszy. System zliczania pieszych pomaga ocenić skuteczność działań promocyjnych i wybrać najlepszy sposób reklamowania usług i generowania większego ruchu pieszego w danej lokalizacji.   

Liczniki ruchu pieszego SensMax przeznaczone do użytku zewnętrznego, posiadają solidną, odporną na wandalizm obudowę z zabezpieczeniem przed wodą i pyłem zgodnie z normą IP68. Liczniki ruchu pieszego przeznaczone do zliczania ruchu pieszych w miejscach pozbawionych elektryczności i internetu. Liczniki zewnętrzne posiadają rozszerzoną pamięć, która wystarcza na zapisywanie statystyk ruchu pieszych do 250 dni. Statystyki ruchu pieszych z liczników zbierane są ręcznie przez mobilne urządzenie do odczytu danych. Daje to możliwość korzystania z zewnętrznych liczników osób bez podłączenia do prądu. Czujniki ruchu pieszych można zainstalować na drzewach, mostach, bramkach dla pieszych itp.  

 

Zewnętrzny system liczenia pieszych

 

Do tego rozwiązania można zastosować kilka kombinacji urządzeń

Funkcje oprogramowania do raportowania

Funkcje oprogramowania do raportowania

 

Statystyki ruchu pieszych z kolektora danych są eksportowane do dowolnego komputera PC lub laptopa za pośrednictwem połączenia USB.  Statystyki ruchu pieszych wyświetlane przez oprogramowanie SensMax EasyReport w postaci 20+ gotowych do użycia raportów za godzinę, dzień, miesiąc, kwartał i rok.  Oprogramowanie do raportowania umożliwia sprawdzenie trendów odwiedzin, porównanie okresów przed i po działaniach marketingowych, wykrycie najbardziej popularnych obszarów, a także uzyskanie szczegółowych statystyk godzinowych dotyczących każdej ścieżki, którą należy kontrolować. W przypadku środowisk miejskich istnieje możliwość zastosowania systemu zliczania pieszych z automatycznym dostarczaniem statystyk do centralnej bazy danych za pomocą połączenia internetowego WiFi lub mobilnej bramki internetowej 3G z kartą SIM.   

 

Jak działa system liczenia osób na zewnątrz

zewnętrznych liczników pieszych

 

System zliczania pieszych składa się z zewnętrznych liczników pieszych do zliczania osób, kolektora danych do odczytu danych oraz oprogramowania do raportowania z różnymi gotowymi do użycia raportami o ruchu pieszych. Bezprzewodowy licznik ruchu pieszych zasilany jest standardowymi bateriami AA i działa do 2 lat w przypadku jednokierunkowego wykrywania ruchu oraz 6-12 miesięcy w przypadku zastosowania dwukierunkowych czujników ruchu pieszego.  

Statystyki ruchu pieszych przechowywane w pamięci wewnętrznej zewnętrznego licznika osób, która jest wystarczająca do zapisania kopii danych do 150-250 dni, w zależności od modelu czujnika. Ręczny kolektor danych obsługuje odczyt danych z maksymalnie 99 liczników osób i posiada wbudowaną pamięć na 2000 dni danych godzinowych dzielonych pomiędzy czujniki. Urządzenie posiada wbudowany akumulator Li-Ion, który wystarcza na 30 dni pracy bez ładowania. 

 

Urządzenia SensMax

Sprzęt zawarty w tym rozwiązaniu
 
Poproś o więcej informacji