Radar zliczania osób TAC-B

Szlaki | Zliczanie osób na szlakach pieszych i rowerowych
Czujnik SensMax TAC-B 4G i system zasilania słonecznego SPS20 przeznaczone do zliczania osób na szlakach pieszych i rowerowych w obszarach poza dostępem do sieci. Optymalizacja zarządzania szlakami, poprawa doświadczeń odwiedzających i planowanie prac konserwacyjnych lub porządkowych.
Miasto | Zliczanie osób na przystankach autobusowych
Optymalizacja transportu publicznego w mieście poprzez dokładne zliczanie osób na przystankach autobusowych za pomocą radaru SensMax TAC-B 4G i systemu zasilania słonecznego SPS20. Poprawa komfortu pasażerów, lepsze planowanie tras i podejmowanie decyzji opartych na danych w celu inteligentnego planowania komunikacji miejskiej.
Na zewnątrz | Zliczanie osób i rowerów na ulicach inteligentnych miast
Radar SensMax TAC-B 4G i system zasilania słonecznego SPS20 zapewniają dokładne zliczanie osób i rowerów na ulicach inteligentnych miast. System zliczania osób wykorzystuje zaawansowaną technologię radarową mmWave do liczenia osób i rowerów w czasie rzeczywistym, a system zasilania słonecznego zapewnia niezawodne działanie w odległych lokalizacjach. Taki system pozwala poprawić doświadczenia pieszych i rowerzystów, zrozumieć statystyki ruchu pieszego i zaplanować prace konserwacyjne lub porządkowe.
Ulice | Inteligentne zliczanie przepływu osób w mieście
Radar zliczający osoby jest przeznaczony do zliczania pieszych na ulicach. Szeroki obszar wykrywania osób do 100 metrów kwadratowych pozwala wychwycić pieszych i rowerzystów, sortując ich według prędkości poruszania się. Czujnik zliczający osoby działa w każdych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, mgła, śnieg oraz o każdej porze dnia w dowolnych warunkach oświetleniowych - w pełnym słońcu lub w całkowitej ciemności.
Na zewnątrz | Zliczenie osób w parkach
Radar zliczający osoby pasuje do większości projektów zliczania pieszych na zewnątrz. Obszar zliczania osób to do 100 metrów kwadratowych przy kącie 120 stopni. Jest to korzystne przy zliczaniu pieszych przy szerokich wejściach lub nawet na otwartej przestrzeni. Czujnik działa w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w ciemności, mgle i deszczu. Montaż na ścianie bocznej lub słupie wewnątrz solidnej plastikowej puszki umożliwia różnorodne opcje instalacji.
Sklepy | Zliczanie osób w czasie rzeczywistym
Rozwiązanie do zliczania osób w czasie rzeczywistym z wieloma liniami i strefami zliczania oferuje sklepom szereg korzyści. Za pomocą jednego czujnika można zliczać wchodzących i wychodzących odwiedzających, zliczać obłożenie w poszczególnych strefach lub w całym sklepie. Łatwa instalacja, szeroki obszar detekcji, zliczanie osób bez konieczności maskowania oraz niezależność od poziomu oświetlenia sprawiają, że czujnik SensMax TAC-B to prawdopodobnie najlepszy wybór pod względem ceny i wydajności do sklepów.
Centra handlowe | Monitorowanie obłożenia w czasie rzeczywistym
Radar zliczania osób dysponuje szerokim obszarem zliczania osób i może być instalowany przy szerokich wejściach, które zazwyczaj występują w centrach handlowych, więc do pokrycia wejścia potrzeba mniej czujników. Montaż na ścianie bocznej lub pod kątem na suficie zapewnia bardziej elastyczne opcje instalacji. Raporty o obłożeniu w czasie rzeczywistym pomagają śledzić liczbę gości w środku.
Czujnik radarowy zliczający osoby vs czujnik wideo - porównanie
Jak wybrać system zliczania osób: Czujniki radarowe, kamery 2D/3D, czujniki ToF. Plusy i minusy. Jakie są kluczowe różnice w tych technologiach? Porównanie różnych technologii zliczania osób: kamera 2D/3D, ToF, czujnik radarowy.
SensMax TAC-B mmWave Radarowy czujnik do liczenia osób
Dokładnie mierz ruch odwiedzających, optymalizuj koszty wynagrodzeń, odkrywaj nowe cele marketingowe i utracone szanse sprzedaży, zwiększaj współczynniki konwersji sprzedaży. System liczenia osób SensMax oferuje najbardziej zaawansowaną i dokładną platformę obłożenia bez naruszania prywatności.
 
Poproś o więcej informacji