System ankietowania gości w toaletach

System ankietowania gości SensMax pomaga uzyskać opinie gości na temat czystości w toaletach. System ten pozwala podnieść jakość usług i doświadczeń klientów.
Bezprzewodowe urządzenia
Bezprzewodowe urządzenia
Przycisk ankiety dla klientów to urządzenie bezprzewodowe, które działa na standardowych bateriach AA.
Długa żywotność baterii
Długa żywotność baterii
Żywotność baterii przycisków ankiety zwiedzających wynosi do 2 lat.
Filtr antyspamowy
Filtr antyspamowy
Inteligentny algorytm cyfrowy odfiltrowuje wciskanie spamu do dowolnych emocji.
Elastyczna architektura systemu
Elastyczna architektura systemu
Możesz zainstalować oprogramowanie do raportowania na swoich serwerach lub skorzystać z portalu raportowania SensMax w chmurze.
Szybka i łatwa instalacja
Szybka i łatwa instalacja
Bezprzewodowy przycisk pomiarowy jest łatwy do zainstalowania bez żadnych prac związanych z okablowaniem.

Opis systemu ankiet odwiedzających toalety

System ankietowania gości w toaletach pomaga zbierać opinie o czystości i jakości usług. Do zbierania opinii gości służą bezprzewodowe przyciski z trzema emotikonami. Przycisk do ankietowania gości jest urządzeniem bezprzewodowym, które można łatwo zainstalować na stole lub przykleić do ściany. Instalacja zajmuje tylko kilka sekund. 

Istnieje możliwość przymocowania przycisku ankietowego do plastikowego uchwytu na pytania, jeśli chcesz uzyskać od odwiedzających odpowiedzi na konkretne pytanie. Odwiedzający odpowiadają na pytanie naciskając dedykowane ikony emocji - zły, smutny lub szczęśliwy. Aby uzyskać dokładniejsze wyniki, wbudowany jest filtr filtrujący spam. 

Dane statystyczne z przycisków ankietowych dostarczane są do centralnej bazy danych przez Internet lub Internet mobilny za pomocą bramek danych LAN lub WiFi firmy SensMax. 
Jedna bramka danych może obsłużyć do 30 bezprzewodowych przycisków ankietowych w zasięgu do 800m.

Statystyki odpowiedzi odwiedzających możesz sprawdzić w portalu raportowym online lub zainstalować aplikację raportową na lokalnym komputerze. Jeśli istnieje potrzeba zintegrowania danych z ankiet gości z dowolnym narzędziem raportującym innej firmy, to jest to możliwe, ponieważ oprogramowanie SensMax obsługuje eksport danych w formatach XML, CSV lub MYSQL, a także poprzez API, w przypadku potrzeby integracji internetowej. 

 

visitor survey system for toilets

 

Jak działa system ankiet dla odwiedzających toalety

visitor survey system for toilets

 

System ankietowania gości w toaletach składa się z bezprzewodowych przycisków z emotikonami, bramki danych oraz oprogramowania do raportowania. Przyciski do ankietowania gości to bezprzewodowe urządzenia, które działają na standardowe baterie AA do 2 lat. Możesz używać przycisków razem z plastikowym uchwytem na pytania lub niezależnie. Przycisk ankietowania zbiera dane statystyczne i dostarcza je do centralnej bazy danych za pomocą bramki SensMax poprzez sieć lokalną lub internet WiFi. 

Do wyboru są dwa rodzaje przycisków ankietowych - z codzienną aktualizacją statystyk lub z dostarczaniem statystyk do serwera w czasie rzeczywistym. 

 

visitor survey system reporting software

 

Dane statystyczne z systemu ankiet odwiedzających przetwarzane w aplikacji SensMax EasyReport lub portalu raportowania w chmurze SensWeb. Instalacja oprogramowania ankietowego dla klientów lokalnych daje możliwość integracji danych ankietowych z dowolnymi narzędziami do raportowania innych firm. Aplikacja raportująca SensMax EasyReport wyświetla statystyki ankietowe odwiedzających w formie raportów graficznych i tabelarycznych dla każdej toalety lub grupy toalet.

Możesz przeglądać raporty z dziennym podsumowaniem wszystkich odpowiedzi lub śledzić trendy w ciągu 5 minut, jeśli używane są przyciski ankiet w czasie rzeczywistym. Dane ankiety odwiedzających są kompatybilne z danymi systemu liczenia osób SensMax, dzięki czemu możesz przeglądać statystyki odwiedzających i statystyki ankiet w połączonych raportach. Przycisk ankiety dla gości jest bezprzewodowy, dzięki czemu można go łatwo zainstalować bez żadnych prac związanych z okablowaniem. Wystarczy przykleić go do dowolnej powierzchni i zadziała.

 

Urządzenia SensMax

Sprzęt zawarty w tym rozwiązaniu
 
Poproś o więcej informacji