Zbieranie opinii klientów za pomocą bezprzewodowych przycisków lojalnościowych SensMax

Rozumiemy wartość opinii klientów w kształtowaniu wyjątkowych doświadczeń. Przedstawiamy naszą innowacyjną gamę przycisków lojalnościowych, każdy model wyposażony w unikalne zakresy łączności i opcje standardowej lub aktualizacji danych w czasie rzeczywistym.

 

Bezprzewodowy czujnik z uśmiechniętymi twarzami

SensMax oferuje bezprzewodowy czujnik ozdobiony uśmiechniętymi buźkami, który płynnie działa na zasilaniu bateryjnym, zapewniając wygodę jego umieszczenia. W prostocie jego konstrukcji kryje się potężny mechanizm gromadzenia cennych informacji od klientów.

Interaktywny proces przesyłania opinii

Zwiększ zaangażowanie klientów, dodając wydrukowane pytanie do przycisku. Klienci mogą bez wysiłku zostawić opinię, naciskając jedną z ikon uśmiechu na czujniku, wskazując poziom ich zadowolenia – niezależnie od tego, czy jest to kciuk w górę za doskonały, neutralna mina za przeciętną, czy też marszcząca brwi w przypadku obszarów wymagających poprawy.

Efektywna transmisja danych

Czujnik rejestruje te cenne informacje zwrotne i skutecznie przesyła dane do bramki danych. Bramka danych jest podłączona do routera internetowego za pomocą kabla LAN lub połączenia Wi-Fi

Kompleksowy portal raportowania w chmurze

Uzyskiwanie dostępu do opinii klientów ianalizowanie ich nigdy nie było łatwiejsze. Zebrane dane są dostarczane do naszego portalu raportowania w chmurze, oferującego zestaw funkcji:

  • Przeglądanie raportów online
  • Planowanie wysyłania raportów e-mailem
  • Zapisywanie raportów jako plików PDF
  • Eksportowanie danych przez API w celu bezproblemowej integracji z systemami innych firm

Podejmuj świadome decyzje, śledź trendy i podnoś zadowolenie klientów dzięki inicjatywom dzięki kompleksowym analizom udostępnianym przez nasze przyciski lojalnościowe i portal raportowania w chmurze.

Chcesz zrewolucjonizować proces zbierania opinii klientów? Skontaktuj się z nami już dziś.

​ Send feedback Side panels History Saved Contribute

Zbieranie opinii klientów za pomocą bezprzewodowych przycisków lojalnościowych SensMax
Powrót do aktualności

Banner

Banner

UZYSKAJ BEZPŁATNE KONSULTACJE 

 
Poproś o więcej informacji